Νομαρχιακά Παραρτήματα

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Αιτωλοακαρνανίας(2018)Κουτσογιάννου Σωτηρία


Γραμμάτης Παναγιώτης

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αγρινίου η σδ Κουτσογιάννου Σωτηρία με αναπληρωματικό τον σδ Γραμμάτη Παναγιώτη. 

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αργολίδας (2018)Κάστορας Αναστάσιος

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ναυπλίου : Ο σδ Κάστορας Αναστάσιος.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αρκαδίας (2018)







Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Τρίπολης :

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Άρτας (2018)Ζαγκαβιέρος Χρυσόστομος
Νούλης Παναγιώτησ
Πανάγου Γιαννούλα

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Άρτας : Νούλης Παναγιώτης

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Αχαϊας (2018)Ζαχαρόπουλος Ζαχαρίας

Ανδρέοπουλος Βασίλειος


Τσάτσας Ιωάννης
 Τρυφωνόπουλος Κωνσταντίνος 
 Μάρκου Συμεών   

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Πατρών : 

Τακτικοί από την παράταξη της ΔΗΣΥΕ οι συνάδελφοι Ζαχαρόπουλος Ζαχαρίας, Ανδρεόπουλος Βασίλειος και από την παράταξη ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ο συνάδελφος  Τρυφωνόπουλος Κωνσταντίνος με Αναπληρωματικούς  τους συναδέλφους Τσάτσας Ιωάννης (ΔΗΣΥΕ) και Μούτσιος Δημήτριος (Ανοιχτή Γραμμή με το συνάδελφο).

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αιγίου ο σδ Καυκάς Παναγιωτης με αναπληρωματικό τον σδ Δουρδούνη Παναγιώτη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία 4
Βοιωτίας (2018)Παπακωνσταντίνου Λεωνίδας


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λιβαδειάς ο σδ Παπακωνσταντίνου Λεωνίδας. 

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Γρεβενών (2018)
Αρμπαράς Ιωάννης
Λευκού Θεανώ  
 Κόγιος Ζήσης  

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Γρεβενών : Ο σδ Αρμπαράς Ιωάννης με αναπληρώτρια την σδ Λευκού Θεανώ. 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Δράμας (2018)Κοσμίδου Παρθένα

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Δράμας η σδ Μπατγίδου Κυριακή.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΤηλέφωνο
Δωδεκανήσου(2018)Τρίπης ΝικόλαοςΓραμματέας54049
 Ηλιάδης ΦώτιοςΑν. Γραμματέας 54616
 Σταυριανού ΔήμητραΜέλος54061

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Ρόδου οι σδ Χατζησάββας Σάββας, Τρίπης Νικόλαος, Ηλιάδης Φώτιος με αναπληρωματικούς τους σδ Σταυριανού Δήμητρα, Σταυριανό Γεώργιο και Μανιώτη Αθανάσιο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Έβρου (2018)Μιχαηλίδου Αριστέα


Κωνσταντινίδου Μαρία

 Χατζής Ιωάννης  

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αλεξανδρούπολης η σδ Κωνσταντινίδου Μαρία με αναπληρωματική την σδ Μιχαηλίδου Αριστέα.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Εύβοιας (2018)


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χαλκίδας

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Ευρυτανίας (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καρπενησίου 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Ζακύνθου(2018)Βουρδέρης ΝικόλαοςΓραμματέας53127

Κόλλιας ΑδάμΑν. Γραμματέας53101
Ορμανλίδου ΕλένηΜέλος53122
 Κούσουλα ΈλλενΜέλος  53118
 Κουρούμαλου ΠηγήΜέλος53109

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ζακύνθου ο σδ Κλαυδιανός Αναστάσιος με αναπληρωματικό τον σδ Διονύσιο Ρουχίτσα. 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Ημαθίας (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Βέροιας ο σδ Χατζηματθαίου Δημήτριος.

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Ηρακλείου (2018)Κτιστάκης Γεώργιος
Αποστολάκης Ιωάννης

 Ζωζωνάκης Γεώργιος

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Ηρακλείου οι σδ Αποστολάκης Ιωάννης και Ανδριανάκης Μενέλαος με αναπληρωματικούς τους σδ Βαρδάκη Κλεάνθη και Σταυρακάκη Δημήτριο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Ηλείας (2018)Γκότση Νικολία ΑνδριάνναΓραμματέας62164

Κανελάκη ΔήμητραΑν. Γραμματέας62172
Τερζής ΦίλιπποςΜέλος62212

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πύργου :

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Θεσπρωτίας (2018)Αναγνωστοπούλου Ελένη
Μπακαλέρα Δήμητρα

 Δάλλα Χριστιάνα  

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Ηγουμενίτσας οι σδ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ και ΜΠΑΚΑΛΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ με αναπληρωματική την σδ ΔΑΛΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ..

Νομαρχικό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Θεσσαλονίκης (2018)Φετοκάκης ΒασίλειοςΓραμματέας
 Βικελούδα ΑνθήΑν. Γραμματέας
 Ζγούρη ΑικατερίνηΤαμίας  
 Μάνδαλος ΑνδρέαςΜέλος 

Φαρμακίδης ΒασίλειοςΜέλος
 Χατζησάρος ΓεώργιοςΜέλος

Πεζίκογλου ΟυρανίαΜέλος

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Θεσσαλονίκης :

Από την παράταξη της ΔΗΣΥΕ

Μούτσης Κυριάκος, Αρβανίτης Γεώργιος, Δορφάνης Χρήστος και ο σδ Γκοντονίδης Στέφανος με αναπληρωματικούς τους σδ: Παπάζογλου Αικατερίνη, Φαρμακίδη Βασίλειο, Βικελούδα Ανθή και Βασιλειάδη Κων/νο.

Από την παράταξη της ΑΝΟΙΧΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ

Μανταζής Βασίλειος, Μπόγκας Γρηγόριος και Μάνδραλης Δημήτριος με αναπληρωματικούς τους σδ: Χατζησάρο Γεώργιο, Ευδαίμων Ευανθία και Σίβενο Γεώργιο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Ιωαννίνων(2018)
Τζαλαλής ΣταύροςΓραμματέας54832

Παπαντωνίου Αρτεμησία
Αν Γραμματέας55043
 Κατσανάκης Μιχαήλ  Μέλος54764 

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ιωαννίνων ο σδ Τζαλαλής Σταύρος (τακτικός) με αναπληρωματικό τον σδ Ζαπαντιώτη Γρηγόριο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Καβάλας (2018)Στρατηλάτης ΝικόλαοςΓραμματέας 2510450157
Κουρούπης Παναγιώτης Αν. Γραμματέας


2592021458
 Μπούτσιος ΓεώργιοςΜέλος 2593024123

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καβάλας :

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Καρδίτσας(2018)Σωτηρλής ΚωνσταντίνοςΓραμματέας64012
Κολοβός ΣτέφανοςΑν Γραμματέας64034
 Συργκάνη ΒασιλικήΜέλος46641 
 Τίκας ΔημήτριοςΜέλος64017

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καρδίτσας ο σδ Σωτηρλής Κωνσταντίνος με αναπληρωματικό τον σδ Κολοβό Στέφανο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Καστοριάς (2018)Διγκόλης Γεώργιος

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Καστοριάς  ο σδ Διγκόλης Γεώργιος. 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κέρκυρας (2018)Βαρέλης Κωνσταντίνος
Βλάχος Δημήτριος 
Πανδή Χριστίνα

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κέρκυρας η σδ Πανδή Χριστίνα με αναπληρωματικό τον σδ Βαρέλη Κωνσταντίνο. 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κεφαλληνίας – Ιθάκης (2018)Σκούρτη ΑικατερίνηΓραμματέας53804
Πολλάτος ΒασίληςΑν Γραμματέας53404

Δεμισαρλής Θωμάς Μέλος 

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Αργοστολίου οι σδ ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΔΕΜΙΣΑΡΛΗΣ ΘΩΜΑΣ και ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Κοζάνης (2018)Ζωζάς Ιωάννης

Ζαχαριάδου Χαρίκλεια



Αρβανίτη Μαρία

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κοζάνης ο Ζωζάς Ιωάννης.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Κορινθίας (2018)Ηλίας ΓεώργιοςΓραμματέας64140
Κοϊνή ΑσπασίαΑν. Γραμματέας64140

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κορίνθου : Ο σδ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Κιλκίς (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κιλκίς :

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Κυκλάδων(2018)Πολατσίδης Χρήστος

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σύρου ο σδ Πολατσίδης Χρήστος.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λακωνίας (2018)Αρβανίτης Δημήτριος
 Πριφτάκης Σωτήριος  
 Μπουρτζινάκος Δημήτριος  

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σπάρτης : Ο σδ  Καλαβρυτινός Κωνσταντίνος με αναπληρωματικό τον σδ Δρίτσα  Αθανάσιο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Λαρίσης (2018)
Μπερτές Δημήτριος

 Ιατρού Θεοδώρα  
 Σουλιώτη Σταυρούλα   

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Λαρίσης οι σδ Πήχας Αλέξανδρος και Σολομών Χαϊμ Βίκτωρ με αναπληρωματικό την σδ Γρηγοριάδου Παρασκευή. 

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λασηθίου (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Αγ. Νικολάου :

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λέσβου (2018)Φραντζέσκου ΚλεονίκηΓραμματέας
 Κομνηνάκης ΙωάννηςΑν. μέλος 

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Μυτιλήνης : Η σδ Φραντζέσκου Κλεονίκη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Λευκάδας (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λευκάδας :

ΝομαρχιακόΠαράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Μαγνησίας(2018)Καραουλάκης Φώτιος Γραμματέας40982
Καραμάνος ΝικόλαοςΑν.Γραμματέας40837
Μπαρέκα ΕλένηΜέλος40809

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Βόλου οι σδ Μολόγιαννης Κωνσταντίνος και Καραμάνος Νικόλαος με αναπληρωματικό τον σδ Γούναρη Αριστείδη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
ΜεσσηνίαςΤσιλίκας Εμμανουήλ Γραμματέας72155

Χήναρης ΠαναγιώτηςΑν. Γραμματέας72801

Κατσουράκης Ιωάννης 
Μέλος

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Καλαμάτας : Τακτικοί  από την παράταξη της ΔΗΣΥΕ ο συν ΧΗΝΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ,  και από την παράταξη ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ο συν ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ με  αναπληρωματικούς  τους σδ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΟ από την ΔΗΣΥΕ και τον ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ από την ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Ξάνθης(2018)Παπαδοπούλου Κωνσταντινιά Γραμματέας53459
 Χατζηθεοδώρου ΚυριάκοςΑν. Γραμματέας53476

Αντωνάκης ΙωάννηςΜέλος 53449

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης ο σδ Κελλής Σταμάτιος.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Πέλλας (2018)Καζαλτζής Δημήτρης



Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Έδεσσας ο σδ Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος.

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Πιερίας (2018)


Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κατερίνης 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Πρεβέζης (2018)Γκανάλας ΠαναγιώτηςΓραμματέας2682046116

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πρεβέζης, τακτικοί οι σδ Δημόπουλος Χρήστος  και Ανδρέου Πέτρος με αναπληρωματικό τον σδ Γκανάλα Παναγιώτη.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Ρεθύμνης (2018)Πνευματικάκης Δημήτριος
Πενταράκης Εμμανουήλ
Σταυρουλάκης Γεώργιος

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Ρεθύμνου ο σδ Πνευματικάκης Δημήτριος με αναπληρωματικό τον σδ Σταυρουλάκη Γεώργιο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Ροδόπης (2018)Γκαράκη ΑικατερίνηΓραμματέας2531054927
 Χαλήλ ΟκσάνΑν. Γραμματέας2531054916
Εφέντη ΧασάνΜέλος2531055086

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Κομοτηνής ο σδ Μαγαλιός Παντελής.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Σάμου (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Σάμου : 

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
ΙδιότηταΕπικοινωνία
Τρικάλων(2018)Κοθράς ΣπυρίδωνΓραμματέας 
 Μανώλης ΚωνσταντίνοςΑν. Γραμματέας 
 Χαρίσης Κωνσταντίνος Μέλος 

Εκπρόσωποι στο Εργατικό Κέντρο Τρικάλων οι σδ Κόθρας Σπυρίδωνας και Μανώλης Κωνσταντίνος με αναπληρωματικό τον σδ Καλαθά Σωτήριο.

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Φθιώτιδας (2018)Μούσση Ελένη

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Λαμίας η σδ Μούσση Ελένη. 

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Φλώρινας (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Φλώρινας :

Νομαρχιακό Παράρτημα
ΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Φωκίδας(2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Άμφισσας :

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότητα
Επικοινωνία
Χαλκιδικής(2018)



Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Πολυγύρου:

Νομαρχιακό ΠαράρτημαΟνοματεπώνυμοΙδιότηταΕπικοινωνία
Χανίων (2018)

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χανίων :

Νομαρχιακό Παράρτημα
Ονοματεπώνυμο
Ιδιότητα
Επικοινωνία
Χίου (2018)Βίος ΔημήτριοςΓραμματέας56639
Μύρκου ΣοφίαΑν. Γραμματέας56629

Βαλσαμόπουλος Φώτης
Μέλος56636

Εκπρόσωπος στο Εργατικό Κέντρο Χίου ο σδ Κώσταλος Αναστάσιος.